مراسم استقبال از ورزشکاران پیوند اعضاء مسابقات جهانی 2019 نیوکاسل انگلستان

مورخ 1398/06/05

در مراسم استقبال از ورزشکاران و قهرمانان پیوند اعضاء که از رقابت های جهانی 2019 نیوکاسل انگلستان با دستان پر باز می گشتند ، جای بنیانگذار انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان ، زنده یاد حاج نادر معینی آزاد کازرونی بسیار خالی بود ، آن مرحوم که پایه گذار ورزش های بیماران خاص در استان فارس و در تمامی شرایط همیشه همراه و حامی ورزشکاران بود . روحش شاد ، یادش گرامی و راهش مستدام باد . 

در بیست و دومین دوره رقابت های جهانی پیوند اعضاء که با حضور 2500 ورزشکار از نیوکاسل انگلیس برگزار شد،  قهرمانان و ورزشکاران پیوند اعضاء  ایران موفق به کسب مقام سوم جهانی گردیدند . یازده ورزشکار از استان فارس در این رقابت ها حضور داشتند که در مجموع  25 مدال که شامل 3 مدال طلا ، 8 مدال نقره و 14 مدال برنز را به خود اختصاص دادند .

در این مراسم باشکوه که باحضور مسئولین محترم تربیت بدنی ، هیات ورزش های بیماران خاص استان و خانواده های  محترم ورزشکاران  برگزار شد،  پرسنل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان فارس با حضور در فرودگاه شهید دستغیب و در کنار ورزشکاران و خانواده های محترم ایشان ،  با شاخه های گل از قهرمانان و مدال آوران استقبال نمودند .